• Siatkówka dziewcząt z klas 7-8

• W dniu 12. 01.2024 odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z klas 7-8. Drużyna z naszej szkoły prezentowała bardzo dobry poziom gry. Mecze były wyrównane. Dziewczyny walczyły ambitie o punkty. Ostatecznie zajęły 3 miejsce. Gratulacje!!!

• Koszykówka klas 4-6

• W dniu 11 stycznia 2024 r odbyły się gminne rozgrywki piłki koszykowej klas 4-6.

Nasze drużyny dziewcząt i chłopców dzielnie walczyły o miejsca na podium.

• Jasełka w Kościele

• Tradycyjnie jak co roku, w Kościele Parafialnym pw. Świętej Rodziny zostały wystawione w Święto Trzech Króli Jasełka. Swoje umiejętności zaprezentowały przedszkolaki z grupy Motylki. Dzieci przedstawiły historię Maryi i Józefa, którzy szukali schronienia. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

• Tegoroczne Jasełka

• "Już słychać kolędy, już pachnie świętami. Syn Boży się rodzi, by zamieszkać z nami."

Święta Bożego Narodzenia dają nam większą możliwość do wzajemnej życzliwości, pomocy drugiemu człowiekowi. Aby podkreślić ten wyjątkowy charakter świąt dzieci z grupy Motylki, na corocznej szkolnej świątecznej akademii, wystawiły piękne i wzruszające jasełka. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa poszukujących miejsca, w którym narodził się Boży Syn. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami. Ogromne zaangażowanie małych aktorów zostało nagrodzone gromkimi brawami. Wszystkim życzymy otwartości na innych, zwykłego uśmiechu, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.