• Powrót do nauczania stacjonarnego.

• Drodzy Uczniowie. Od poniedziałku 17 maja 2021 r wracamy do szkoły w trybie hybrydowym  według ustalonego harmonogramu

Harmonogram nauczania  hybrydowego
                       na 2 tygodnie 17- 28 maja .

Od dnia 17 maja 2021  będzie obowiązywał nowy podział godzin , który macie w załączniku.
            Do szkoły w poszczególne dni przychodzą wymienione klasy ( pozostałe klasy uczą się on-line)
            17 i 18 maja  - klasa 4a, 7a, 5
            19 i 20 maja  – klasa 4b , 7b, 6
            21 i 24 maja – klasa 4a , 7a, 5
            20 i 21 maja         –    klasa 8
            25, 26, 27 maja – EGZAMINY -

dni wolne dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej
             ( zapewniamy opiekę świetlicową uczniom klasy 1-3 )

28 maja – klasa 4b , 7b , 6
            Biorąc pod uwagę sugestie Ministerstwa i Kuratorium  pierwszy  tydzień po powrocie do szkoły w trybie hybrydowym będzie wolny od kartkówek sprawdzianów. Aby uczniowie mogli  wrócić spokojnie do swoich obowiązków i zintegrować się na nowo grupą klasową.
            Przystępujemy jako szkoła do kampanii  Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego
            „Tydzień ulgi”