• Drodzy Uczniowie ! Szanowni Rodzice !

• Zbliża się zakończenie roku szkolnego, dlatego Dyrektor ZS 3 ma kilka komunikatów:

1. Do piątku proszę podbić legitymację dziecka (jeśli jest taka potrzeba), oddać kluczyk od szafki w sekretariacie (najlepiej w terminie oddawania podręczników po zabraniu swoich rzeczy).

2. Zajęcia on-line odbywać się będą do czwartku włącznie.

3. Rozdanie świadectw w piątek 26.06.2020r. odbywać będzie się zgodnie z reżimem sanitarnym wg poniższego harmonogramu. Do sali nr 4 (na wprost sekretariatu) i sali nr 6,  wejście od przodu budynku od bramki, wejście na świetlicę – wejściem ewakuacyjnym koło świetlicy.

kl. 1 / godz. 8.00 - 8.30 (świetlica)

kl. 2 / godz. 8.00 - 8.30 (sala 4)

kl. 3a / godz. 8.45 - 9.15 (sala nr 4)

kl. 3b / godz. 8.45 - 9.15 (świetlica)

kl. 6b / godz. 9.00 - 9.30 (sala nr 6)

kl. 4 godz. / 9.30 - 10.00 (świetlica)

kl. 5 godz. /  9.30 - 10.00 (sala nr 4)

kl. 6a godz. / 10.15 - 10.45 (sala nr 4)

kl. 7 godz. / 10.15 - 10.45 (świetlica)

kl. 8 godz. / 9.00 (sala gimnastyczna - wejście na nową część)

Do szkoły wchodzą tylko dzieci, obowiązkowo w maseczkach. Przy wejściu jest urządzenie do dezynfekcji rąk (ewentualnie pojemnik z płynem do dezynfekcji). Będzie ponadto mierzona temperatura.

Dzieci otrzymają świadectwa, nagrody i dyplomy. Przewidziany czas na pożegnanie z klasą to 30 minut. Jeśli któreś dziecko nie może lub rodzice nie wyrażą zgody, aby przebywało w grupie, jest możliwość indywidualnego odbioru świadectwa w sekretariacie, w innym terminie - do końca czerwca. Po 30 czerwca świadectwa będą do odebrania dopiero we wrześniu.

INFORMUJĘ, ŻE RODZICE NIE MOGĄ WCHODZIĆ Z DZIEĆMI DO SZKOŁY W CZASIE ROZDANIA ŚWIADECTW !!!

Oficjalnego zakończenia przedszkola nie będzie. Można będzie odebrać rzeczy dziecka, książeczki, dyplomy, nagrody od pań wg harmonogramu. Jest to możliwość dla chętnych rodziców i dzieci nieodebrane książeczki i nagrody poczekają do nowego roku szkolnego.

O ile pogoda pozwoli, każda grupa będzie mogła spotkać się z wychowawcą na boisku asfaltowym. Jeśli nie na sali gimnastycznej (wejście ewakuacyjne od boiska).

grupa 3 latki - godz. 13.00

grupa 4 latki - godz. 13.30

grupa 5 latki - godz. 14.00

grupa 6 latki - godz. 14.30

Dyrektor Joanna Nosal

• TERMINY ODDAWANIA KSIĄŻEK!

• Od piątku 19 czerwca uczniowie zwracają podręczniki szkolne w bibliotece. Podręczniki należy zapakować w reklamówkę i podpisać: imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

19 czerwca 2020 podręczniki oddają uczniowie klas Vll-Vlll

Klasa Vlll w godzinach 9:00 - 10:00 (sala nr 19 - ll pietro, budynek B)

Klasa Vll w godzinach 10:00 - 11:30 (biblioteka szkolna)

22 czerwca 2020 podręczniki oddają uczniowie klas lV-Vl

Klasa V w godzinach 8:00 - 9:00 (sala nr 19)

Klasa lV w godzinach 9:00 - 10:30 (biblioteka szkolna)

Klasa Vl A w godzinach 10:30 - 11:30 (sala nr 19)

Klasa Vl B w godzinach 11:30 - 12:30 (sala nr 19)

24 czerwca 2020 podręczniki oddają uczniowie klas l-lll

Klasa l w godzinach 8:00 - 9:00 (biblioteka szkolna)

Klasa ll w godzinach 9:00 - 10:00 (biblioteka szkolna)

Klasa lll w godzinach 10:00 - 11:00 (biblioteka szkolna)

• KONSULTACJE !

• Zgodnie z rozporządzeniem od 1 czerwca 2020 r w szkole będzie możliwość bezpośrednich konsultacji z nauczycielami. Pamiętajmy, że konsultacje to nie lekcje tylko bardziej możliwość bezpośredniej rozmowy, dopytania o niezrozumiałe treści. Z uwagi na to, że nadal obowiązuje nas nauczanie zdalne i bardzo ograniczone możliwości jeśli chodzi o ilość osób w klasie (przy obecnych procedurach w naszych salach może znajdować sie 4- 5 uczniów równocześnie), na konsultacje należy umawiać się bezpośrednio przez e-dziennik lub Classroom - ewentualnie w czasie lekcji on-line tak, aby przychodzić na odpowiednie godziny, ponieważ nadal uczniowie nie będą mogli czekać w większych grupach. Na konsultacje mogą przychodzić tylko uczniowie zdrowi. Przy wejściu każdy wchodzący będzie miał mierzona temperaturę, w salach natomista zajmujemy miejsca w odpowiednich odległościach od pozostałych uczestników.