• Konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę

•

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ogłaszamy konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klas.

Konkurs odbędzie się w dniach od 10.12.2021 r.  do 17.12.2021 r.
          Jury złożone z przedstawicieli klas oraz nauczyciela nadzorującego oceni wystrój wszystkich klas.

Regulamin Konkursu na najładniejszy świąteczny wystrój klasy

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski.
          2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas  w dwóch kategoriach: 1)klasy 1-4 2) Klasy 5-8
          3. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie klasy ozdobami świątecznymi.
          4. Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów.
          5. Dekoracje będą oceniane przez jury w kategoriach:
          • pomysłowość,
          • pracochłonność,
          • estetyka wykonania.
          1. W każdej kategorii przyznane zostaną punkty od 1 do 10. Zwycięzcy będą wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów (suma punktów z trzech kategorii).
          2. Spośród wszystkich dekoracji wyłonimy jedną klasę w każdej kategorii.
          3. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi przed  Świętami Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do zabawy!!!