• Konkurs Mam Talent

•

Samorząd Uczniowski zorganizował z inicjatywy uczniowskiej konkurs "Mam Talent". 25 stycznia 2018 r. uczniowie zaprezentowali swoje różnorodne talenty, takie jak umiejętność gry na instrumencie, śpiew, taniec, akrobacje.

Jury, w skład którego wchodzili: Pani Dyrektor Joanna Nosal, Pani Ewa Mormol, Igor Panna, Martyna Kisiel i Jakub Kępka oceniało występy młodych talentów naszej szkoły.

I miejsce zajęli Damian Witanek i Maciej Łętek, którzy popisali się niezwykłą sprawnością fizyczną i gibkością. Było widać, że regularnie trenują akrobatykę i sporty siłowe. Wykonywali salta, stania na głowie i inne kaskaderskie popisy przy użyciu przygotowanych przez siebie rekwizytów.

II miejsce zajęły Maja Urbańska i Julia Urbańska, które popisały się grą na skrzypcach znanego utworu Westlife "Beautiful in white". Miały piekne fryzury i stroje.

III miejsce zajęła Weronika Gruszka, która pięknie śpiewa piosenki i w dodatku w języku angielskim. Na konkursie zaśpiewała trudną znaną piosenkę Vance Joy "Riptide". Podobnie jak siostry, miała piękny strój i fryzurę.

Pozostali uczestnicy również wspaniale występowali na scenie. Iwo Widlarz bardzo ładnie grał na gitarze, a Patrycja Longosz pięknie śpiewała piosenkę "Fight song".

Prowadzącymi Talent Show byli Aldona Świrad i Dominik Warchoł. Punkty liczyły Julia Pacanowska i Marlena Szerszeń.

Dziękujemy wszystkim, którzy organizowali konkurs i brali udział, jak również publiczności.

Samorząd Uczniowski z Opiekunami